Προγράμματα κατάρτισης

Τα προγράμματα κατάρτισης περιλαμβάνουν εκπαιδευτικές ενότητες, οι οποίες, έχουν επιλεγεί και δομηθεί με τέτοιο τρόπο ώστε να εξασφαλίζεται η όσο το δυνατό πιο ισορροπημένη αναλογία μεταξύ θεωρίας και πρακτικής άσκησης αλλά και η σύνδεση του εκπαιδευτικού περιεχομένου με τις απαιτήσεις της σύγχρονης ελληνικής οικονομίας.

Κατά τη διάρκεια υλοποίησης της δράσης οι συμμετέχοντες θα μπορούν να ανατρέχουν στην ενότητα αυτή προκειμένου να αντλούν όλες τις ανάγκες πληροφορίες για το πρόγραμμα που τους αφορά.

Πρόγραμμα ACTION ART

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ 12/05 έως 30/05

ΔΡΑΣΗ: ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

• Δευτέρα 12/05/14
09:00-11:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
A'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ


• Δευτέρα 12/05/14
15:00-17:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
Β'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ


• Παρασκευή 16/05/14
17:00-21:00 ΘΕΩΡΙΑ
Α ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ


• Δευτέρα 19/05/14
09:00-11:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
A'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ


• Δευτέρα 19/05/14
15:00-17:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
Β'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

• Τετάρτη 21/05/14
ΔΙΑΚΡΑΤΙΚΗ
Α' ΟΜΑΔΑ
Β' ΟΜΑΔΑ

• Παρασκευή 23/05/14
17:00-21:00 ΘΕΩΡΙΑ
Α ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

• Δευτέρα 26/05/14
09:00-11:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
A'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

• Δευτέρα 26/05/14
15:00-17:00 ΠΡΑΚΤΚΗ
Β'ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

• Τρίτη 27/05/14
14:00-16:00 WORKSHOP ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ
Α ΚΑΙ Β ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

• Παρασκευή 30/05/14
17:00-19:00 ΠΡΑΚΤΙΚΗ
Α' ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ


• Παρασκευή 30/05/14
19:00-21:00 ΠΡΑΚΤΙΚΗ
Β' ΟΜΑΔΑ
ΤΟΠΟΣ: ΝΙΚΑΙΑ

Πρόγραμμα " Ενδιαφέρομαι"

 

Πρόγραμμα ΚΕΚ ΣΒΙΕ

Κε

Πρόγραμμα IDEC, 1st Workshop

ΟΜΑΔΑ                       ΔΡΑΣΕΙΣ
1                   ΦΡΟΝΤΙΣΤΕΣ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ
2                   ΟΔΗΓΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
3                   ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ
4                   ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ Α ΟΜΑΔΑ
5                   ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ Β ΟΜΑΔΑ

 

 

idecprogramma1

 

 

ΔΙΑΚΡΑΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

ΔΙΑΚΡΑΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ: Dr. phil. Randolph Preisinger-Kleine
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: Πειραιώς 73, Αθήνα

Πρόγραμμα

Τρίτη, 20/05/2014
- ΩΡΑ 09:00-12:30

ΟΜΑΔΑ 1 (ΦΡΟΝΤΙΣΤΕΣ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ - 12 ΑΤΟΜΑ)
- ΩΡΑ 13:00-16:30

ΟΜΑΔΑ 2 (ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ - 15 ΑΤΟΜΑ)

Τετάρτη, 21/05/2014
- ΩΡΑ 09:00-12:30

ΟΜΑΔΑ 3 (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ - 14 ΑΤΟΜΑ)

- ΩΡΑ 13:00-16:30

ΟΜΑΔΑ 4 (ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ - 14 ΑΤΟΜΑ)

Πέμπτη, 22/05/2014

- ΩΡΑ 10:00-13:30

ΟΜΑΔΑ 5 (ΟΔΗΓΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ - 15 ΑΤΟΜΑ)